Author: j***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質ok,亮度ok,安裝方便,希望耐用度也能夠有一定水準
顏色: 白色
Price: NT$144
Original Price: NT$152
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25032823160577744 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9884048 people said the quality is very good!
Author: j***5
Date:
Review: 品質ok,亮度ok,安裝方便,希望耐用度也能夠有一定水準
顏色: 白色
Author: a***3
Date:
Review: 到貨速度快,品質也很好,我非常喜歡!
顏色: 白色
Author: m***n
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
Author: n***9
Date:
Review: Satisfied with the product
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.